NŠ BELA KRAJINA

Zmagajmo skupaj!

RLL 2022/23 | 5. krog | Kamnik : Bela krajina – 2 : 6

V 5. krogu RLL-ja je Bela krajina gostovala v Kamniku. Črnomaljci so premoč kronali že v 10. minuti in z golom Denisa Dedića povedli na 1 : 0. Razigrana Bela krajina je v 15. minuti vodstvo povišala na 2 : 0 – gol je dosegel Emilio Hidanović Stariha. Domača ekipa se je vrnila v igro z zadetkom Kristjana Kovačeviča v 23. minuti in do konca polčasa se rezultat ni spremenil.

Moštvo Bele krajine se je zavedalo nevarnosti preobrata, zato je igra bolj stekla in v 51. ter 58. minuti hitro povišali rezultat na 4 : 1. Oba zadetka je prispeval prvi strelec Bele krajine Denis Dedić. Moštvo Kamnika se ni hotelo predati in v 68. minuti z zadetkom Kristiana Resanovića Kvasa znižala rezultat na 2 : 4. Da pa ne bi prišlo do presenečenja je Bela krajina dosegla še dva zadetka, prvega je dosegel Žiga Kočevar v 83. in zatem še Mark Ferfolja v 89. minuti.

Po 5. krogu moštvo Bele krajine zaseda 1. mesto, ki si ga deli z moštvom iz Kočevja.