NŠ BELA KRAJINA

Zmagajmo skupaj!

RLL 2022/23 | 9. krog | Jevnica : Bela krajina

V 9. krogu RLL-ja je bilo na sporedu gostovanje Bele krajine v Jevnici, kjer jih je dočakalo istoimensko domače moštvo. Tekma je bila v 56. minuti pri rezultatu 0 : 0 prekinjena zaradi poplavljenega igrišča. V skladu s tekmovalnim pravilnikom NZS-ja, se tekma mora odigrati v prvem prostem prihajajočem terminu.

Zato je bil preostanek tekme – od 56. minute naprej, odigran v soboto 12. 11. s pričetkom ob 13. uri. V  34. minutah igre gledalci niso videli zadetkov in tako se je tekma končala z rezultatom 0 : 0.  Z osvojitvijo točke je Bela krajina prevzela vodstvo na lestvici in tako postala jesenski prvak, saj ima kljub enakemu številu točk kot Trebnje, boljšo gol razliko. Tretje mesto zaseda Kočevje s točko manj.

Vse rezultate jesenskega dela in lestvico dobite na spodnjem gumbu.