NŠ BELA KRAJINA

Zmagajmo skupaj!

Članska ekipa

Razpored tekem, lestvica, igralci...

Regionalna Ljubljanska liga 2021/22

Liga za prvaka
#EkipaOZNPG+G-G+/-T
122164257213652
222152562293347
322133652351742
422122844301438
52293104954-530
6227873734329
7228593132-129
82275103647-1126
Liga za obstanek
#EkipaOZNPG+G-G+/-T
12210483930934
22210394137433
3228593440-629
4227693837127
52274112747-2025
62266103439-524
72264123046-1622
82214172376-537
1. krog
0 - 0

Bela krajina : Arne Tabor 69

1. krog
0 - 1

Cockta Kresnice : IB 1975 Ljubljana

1. krog
1 - 1

Ihan : Ivančna Gorica

1. krog
4 - 0

Rudar Trbovlje : Laby's Mengo 28

1. krog
0 - 0

Svoboda Kisovec : Kamnik

1. krog
1 - 1

Termit Moravče : ATET Dren Vrhnika

1. krog
3 - 2

Trebnje : Kolpa

1. krog
1 - 0

Zagorje : Kočevje

2. krog
2 - 1

Arne Tabor 69 : Ihan

2. krog
2 - 0

Ivančna Gorica : Cockta Kresnice

2. krog
1 - 2

Kamnik : ATET Dren Vrhnika

2. krog
2 - 3

Kolpa : Rudar Trbovlje

2. krog
3 - 2

Laby’s Mengo 28 : Termit Moravče

2. krog
0 - 2

Svoboda Kisovec : Zagorje

2. krog
3 - 0

IB 1975 Ljubljana : Trebnje

2. krog
5 - 2

Kočevje : Bela krajina

3. krog
4 - 4

ATET Dren Vrhnika : Laby's Mengo 28

3. krog
1 - 2

Bela krajina : Svoboda Kisovec

3. krog
2 - 0

Cockta Kresnice : Arne Tabor 69

3. krog
0 - 1

Ihan : Kočevje

3. krog
1 - 2

Rudar Trbovlje : IB 1975 Ljubljana

3. krog
2 - 1

Termit Moravče : Kolpa

3. krog
1 - 0

Trebnje : Ivančna Gorica

3. krog
5 - 0

Zagorje : Kamnik

4. krog
7 - 1

Arne Tabor 69 : Trebnje

4. krog
5 - 0

IB 1975 Ljubljana : Termit Moravče

4. krog
1 - 2

Ivančna Gorica : Rudar Trbovlje

4. krog
1 - 2

Kamnik : Laby's Mengo 28

4. krog
6 - 1

Kočevje : Cockta Kresnice

4. krog
2 - 2

Kolpa : ATET Dren Vrhnika

4. krog
2 - 2

Svoboda Kisovec : Ihan

4. krog
4 - 0

Zagorje : Bela krajina

5. krog
4 - 1

ATET Dren Vrhnika : IB 1975 Ljubljana

5. krog
3 - 1

Bela krajina : Kamnik

5. krog
1 - 5

Cockta Kresnice : Svoboda Kisovec

5. krog
3 - 0

Ihan : Zagorje

5. krog
2 - 1

Laby’s Mengo 28 : Kolpa

5. krog
4 - 0

Rudar Trbovlje : Arne Tabor 69

5. krog
1 - 3

Termit Moravče : Ivančna Gorica

5. krog
4 - 1

Trebnje : Kočevje

6. krog
2 - 0

Arne Tabor 69 : Termit Moravče

6. krog
1 - 1

Bela krajina : Ihan

6. krog
0 - 2

IB 1975 Ljubljana : Laby's Mengo 28

6. krog
1 - 0

Ivančna Gorica : ATET Dren Vrhnika

6. krog
1 - 1

Kamnik : Kolpa

6. krog
0 - 4

Kočevje : Rudar Trbovlje

6. krog
2 - 2

Svoboda Kisovec : Trebnje

6. krog
3 - 0

Zagorje : Cockta Kresnice

7. krog
4 - 0

ATET Dren Vrhnika : Arne Tabor 69

7. krog
0 - 3

Cockta Kresnice : Bela krajina

7. krog
1 - 0

Ihan : Kamnik

7. krog
4 - 2

Kolpa : IB 1975 Ljubljana

7. krog
1 - 1

Laby’s Mengo 28 : Ivančna Gorica

7. krog
3 - 1

Rudar Trbovlje : Svoboda Kisovec

7. krog
1 - 0

Termit Moravče : Kočevje

7. krog
2 - 0

Trebnje : Zagorje

8. krog
1 - 1

Arne Tabor 69 : Laby's Mengo 28

8. krog
3 - 1

Bela krajina : Trebnje

8. krog
3 - 1

Ihan : Cockta Kresnice

8. krog
2 - 2

Ivančna Gorica : Kolpa

8. krog
0 - 2

Kamnik : IB 1975 Ljubljana

8. krog
2 - 1

Kočevje : ATET Dren Vrhnika

8. krog
1 - 1

Svoboda Kisovec : Termit Moravče

8. krog
1 - 2

Zagorje : Rudar Trbovlje

9. krog
3 - 2

ATET Dren Vrhnika : Svoboda Kisovec

9. krog
0 - 0

Cockta Kresnice : Kamnik

9. krog
2 - 3

IB 1975 Ljubljana : Ivančna Gorica

9. krog
1 - 4

Kolpa : Arne Tabor 69

9. krog
0 - 0

Laby’s Mengo 28 : Kočevje

9. krog
2 - 2

Rudar Trbovlje : Bela krajina

9. krog
2 - 0

Termit Moravče : Zagorje

9. krog
5 - 1

Trebnje : Ihan

10. krog
1 - 0

Arne Tabor 69 : IB 1975 Ljubljana

10. krog
1 - 0

Bela krajina : Termit Moravče

10. krog
0 - 0

Cockta Kresnice : Trebnje

10. krog
1 - 0

Ihan : Rudar Trbovlje

10. krog
3 - 1

Kamnik : Ivančna Gorica

10. krog
6 - 0

Kočevje : Kolpa

10. krog
2 - 0

Svoboda Kisovec : Laby's Mengo 28

10. krog
1 - 4

Zagorje : ATET Dren Vrhnika

11. krog
2 - 1

ATET Dren Vrhnika : Bela krajina

11. krog
6 - 3

IB 1975 Ljubljana : Kočevje

11. krog
2 - 1

Ivančna Gorica : Arne Tabor 69

11. krog
1 - 4

Kolpa : Svoboda Kisovec

11. krog
1 - 2

Laby’s Mengo 28 : Zagorje

11. krog
8 - 0

Rudar Trbovlje : Cockta Kresnice

11. krog
2 - 3

Termit Moravče : Ihan

11. krog
0 - 1

Trebnje : Kamnik

12. krog
1 - 0

Bela krajina : Laby's Mengo 28

12. krog
1 - 1

Cockta Kresnice : Termit Moravče

12. krog
1 - 4

Ihan : ATET Dren Vrhnika

12. krog
4 - 3

Kočevje : Ivančna Gorica

12. krog
0 - 0

Svoboda Kisovec : IB 1975 Ljubljana

12. krog
4 - 0

Zagorje : Kolpa

12. krog
0 - 0

Kamnik : Arne Tabor 69

12. krog
2 - 3

Trebnje : Rudar Trbovlje

13. krog
6 - 2

Arne Tabor 69 : Kočevje

13. krog
4 - 1

ATET Dren Vrhnika : Cockta Kresnice

13. krog
1 - 0

IB 1975 Ljubljana : Zagorje

13. krog
2 - 4

Ivančna Gorica : Svoboda Kisovec

13. krog
1 - 4

Kolpa : Bela krajina

13. krog
5 - 3

Laby’s Mengo 28 : Ihan

13. krog
3 - 2

Rudar Trbovlje : Kamnik

13. krog
0 - 2

Termit Moravče : Trebnje

14. krog
1 - 3

Bela krajina : IB 1975 Ljubljana

14. krog
3 - 0

Ihan : Kolpa

14. krog
4 - 1

Rudar Trbovlje : Termit Moravče

14. krog
2 - 0

Svoboda Kisovec : Arne Tabor 69

14. krog
0 - 2

Trebnje : ATET Dren Vrhnika

14. krog
4 - 1

Zagorje : Ivančna Gorica

14. krog
1 - 4

Kamnik : Kočevje

14. krog
0 - 0

Cockta Kresnice : Laby's Mengo 28

15. krog
1 - 1

Arne Tabor 69 : Zagorje

15. krog
1 - 1

ATET Dren Vrhnika : Rudar Trbovlje

15. krog
0 - 2

Ivančna Gorica : Bela krajina

15. krog
1 - 1

Kočevje : Svoboda Kisovec

15. krog
0 - 4

Kolpa : Cockta Kresnice

15. krog
3 - 0

Laby’s Mengo 28 : Trebnje

15. krog
3 - 1

Termit Moravče : Kamnik

15. krog
2 - 1

IB 1975 Ljubljana : Ihan

16. krog
6 - 1

Rudar Trbovlje : Laby’s Mengo 28

16. krog
2 - 3

Trebnje : Kamnik

16. krog
6 - 0

ATET Dren Vrhnika : Kočevje

16. krog
4 - 0

Ihan : Cockta Kresnice

16. krog
2 - 1

Zagorje : Svoboda Kisovec

16. krog
3 - 0

Arne Tabor 69 : Kolpa

16. krog
2 - 2

Ivančna Gorica : Termit Moravče

16. krog
3 - 1

IB 1975 Ljubljana : Bela krajina

17. krog
3 - 0

Cockta Kresnice : Trebnje

17. krog
2 - 3

Kolpa : Termit Moravče

17. krog
1 - 2

Laby’s Mengo 28 : Svoboda Kisovec

17. krog
0 - 1

Rudar Trbovlje : ATET Dren Vrhnika

17. krog
0 - 2

Bela krajina : Zagorje

17. krog
3 - 3

Kamnik : Ivančna Gorica

17. krog
3 - 4

Kočevje : IB 1975 Ljubljana

18. krog
4 - 3

IB 1975 Ljubljana : Rudar Trbovlje

18. krog
2 - 1

ATET Dren Vrhnika : Laby’s Mengo 28

18. krog
5 - 0

Ihan : Kolpa

18. krog
1 - 1

Svoboda Kisovec : Bela krajina

18. krog
2 - 2

Termit Moravče : Kamnik

18. krog
4 - 3

Zagorje : Kočevje

18. krog
0 - 3

Trebnje : Arne Tabor 69

18. krog
1 - 2

Ivančna Gorica : Cockta Kresnice

17. krog
2 - 0

Arne Tabor 69 : Ihan

19. krog
3 - 0

Ihan : Trebnje

19. krog
0 - 9

Kolpa : Kamnik

19. krog
1 - 0

Arne Tabor 69 : Ivančna Gorica

19. krog
2 - 0

ATET Dren Vrhnika : IB 1975 Ljubljana

19. krog
0 - 3

Laby’s Mengo 28 : Bela krajina

19. krog
2 - 1

Kočevje : Svoboda Kisovec

19. krog
3 - 1

Cockta Kresnice : Termit Moravče

19. krog
1 - 0

Rudar Trbovlje : Zagorje

20. krog
0 - 0

Bela krajina : Kočevje

20. krog
6 - 1

IB 1975 Ljubljana : Laby’s Mengo 28

20. krog
1 - 2

Ivančna Gorica : Ihan

20. krog
3 - 0

Kamnik : Cockta Kresnice

20. krog
2 - 3

Svoboda Kisovec : Rudar Trbovlje

20. krog
2 - 1

Termit Moravče : Arne Tabor 69

20. krog
3 - 3

Trebnje : Kolpa

20. krog
1 - 2

Zagorje : ATET Dren Vrhnika

21. krog
2 - 3

Arne Tabor 69 : Kamnik

21. krog
4 - 0

ATET Dren Vrhnika : Svoboda Kisovec

21. krog
3 - 3

IB 1975 Ljubljana : Zagorje

21. krog
1 - 5

Ihan : Termit Moravče

21. krog
5 - 2

Laby’s Mengo 28 : Kočevje

21. krog
2 - 1

Rudar Trbovlje : Bela krajina

21. krog
1 - 1

Trebnje : Ivančna Gorica

21. krog
0 - 4

Kolpa : Cockta Kresnice

22. krog
0 - 2

Bela krajina : ATET Dren Vrhnika

22. krog
4 - 2

Cockta Kresnice : Arne Tabor 69

22. krog
3 - 0

Ivančna Gorica : Kolpa

22. krog
3 - 1

Kamnik : Ihan

22. krog
4 - 3

Kočevje : Rudar Trbovlje

22. krog
2 - 2

Svoboda Kisovec : IB 1975 Ljubljana

22. krog
2 - 1

Termit Moravče : Trebnje

22. krog
4 - 3

Zagorje : Laby’s Mengo 28

Žiga Butala

1

Ishak Šumar

2

Blaž Ambrožič

3

Davor Brčina

4

Mirel Čović

5

Zehrudin Dervišević

6

Denis Kastelic

7

Pero Bubnjević

8

Gašper Cafuta

9

Denis Dedić

10

Elvis Šarić

11

Sašo Kocen

12

Blaž Ilenič

13

Edis Dedić

14

Matjaž Črnič

15

Klemen Mihelič

16

Tadej Vrščaj

17

Blaž Gangl

19

Mark Ferfolja

20

Milan Garić

21

Jan Vidic

23

Aljaž Starešinič

26

Emilio Hidanović Stariha

27

Tadej Starešinič

30

Leon Pezdirc

33

Saša Fartek

Glavni trener

Mitja Frankovič

Pomožni trener

Dejan Radaković

Ekonom

Pridružite se nam in

Stopite v stik z nami

© MW | NŠ Bela krajina
  • Izjava o zasebnosti
  • Spletni piškotki

Privacy Preference Center

    Necessary

    Advertising

    Analytics

    Other