NŠ BELA KRAJINA

Zmagajmo skupaj!

Članska ekipa

Razpored tekem, lestvica, igralci...

Regionalna Ljubljanska liga 2022/23

#Regionalna Ljubljanska liga 2022/23OZNPG+G-G+/-T
11181232141825
21081124131125
31080235152024
495221913617
5115242221117
6105142216616
794231210214
893421614213
993332718912
1094051014-412
11103251225-1311
12102261121-108
13101361222-106
14102081222-106
1590181139-281
Proste ekipe od 1. do 15. kroga: Svoboda Kisovec, Trebnje, Ihan, Arne Tabor 69, Cockta Kresnice, Jevnica, IB 1975 Ljubljana, Termit Moravče, Rudar Trbovlje, Zagorje, Kočevje, Bela krajina, Kamnik, Mengo 28, Ivančna Gorica.
1. krog
3 - 1

IB 1975 Ljubljana : Zagorje

1. krog
9 - 0

Rudar Trbovlje : Termit Moravče

1. krog
4 - 2

Kočevje : Jevnica

1. krog
3 - 1

Kamnik : Arne Tabor 69

1. krog
2 - 4

Ivančna Gorica : Trebnje

1. krog
0 - 1

Ihan : Mengo 28

1. krog
0 - 4

Cockta Kresnice : Bela krajina

2. krog
1 - 0

Arne Tabor 69 : Ivančna Gorica

2. krog
1 - 2

Jevnica : Kamnik

2. krog
1 - 6

Termit Moravče : Kočevje

2. krog
3 - 1

Zagorje : Rudar Trbovlje

2. krog
2 - 1

Bela krajina : IB 1975 Ljubljana

2. krog
2 - 1

Mengo 28 : Cockta Kresnice

2. krog
3 - 1

Svoboda Kisovec : Ihan

3. krog
0 - 0

Kamnik : Termit Moravče

3. krog
3 - 3

Cockta Kresnice : Svoboda Kisovec

3. krog
2 - 0

IB 1975 Ljubljana : Mengo 28

3. krog
2 - 1

Rudar Trbovlje : Bela krajina

3. krog
3 - 1

Kočevje : Zagorje

3. krog
4 - 0

Ivančna Gorica : Jevnica

3. krog
0 - 3

Trebnje : Arne Tabor 69

4. krog
16:30

Mengo 28 : Rudar Trbovlje

4. krog
1 - 2

Jevnica : Trebnje

4. krog
16:30

Termit Moravče : Ivančna Gorica

4. krog
2 - 0

Zagorje : Kamnik

4. krog
16:30

Svoboda Kisovec : IB 1975 Ljubljana

4. krog
1 - 2

Ihan : Cockta Kresnice

4. krog
2 - 1

Bela krajina : Kočevje

5. krog
6 - 2

Kočevje : Mengo 28

5. krog
1 - 1

IB 1975 Ljubljana : Ihan

5. krog
1 - 1

Rudar Trbovlje : Svoboda Kisovec

5. krog
2 - 6

Kamnik : Bela krajina

5. krog
1 - 2

Ivančna Gorica : Zagorje

5. krog
5 - 4

Trebnje : Termit Moravče

5. krog
1 - 0

Arne Tabor 69 : Jevnica

6. krog
0 - 2

Termit Moravče : Arne Tabor 69

6. krog
1 - 2

Mengo 28 : Kamnik

6. krog
1 - 2

Svoboda Kisovec : Kočevje

6. krog
2 - 2

Ihan : Rudar Trbovlje

6. krog
0 - 0

Cockta Kresnice : IB 1975 Ljubljana

6. krog
0 - 1

Zagorje : Trebnje

6. krog
6 - 1

Bela krajina : Ivančna Gorica

7. krog
0 - 1

Ivančna Gorica : Mengo 28

7. krog
7 - 1

Rudar Trbovlje : Cockta Kresnice

7. krog
4 - 2

Kočevje : Ihan

7. krog
2 - 2

Arne Tabor 69 : Zagorje

7. krog
5 - 3

Jevnica : Termit Moravče

7. krog
3 - 0

Trebnje : Bela krajina

7. krog
2 - 1

Kamnik : Svoboda Kisovec

8. krog
4 - 0

Zagorje : Jevnica

8. krog
1 - 2

Mengo 28 : Trebnje

8. krog
2 - 1

Svoboda Kisovec : Ivančna Gorica

8. krog
0 - 5

Ihan : Kamnik

8. krog
2 - 1

Cockta Kresnice : Kočevje

8. krog
4 - 3

IB 1975 Ljubljana : Rudar Trbovlje

8. krog
2 - 0

Bela krajina : Arne Tabor 69

9. krog
1 - 5

Termit Moravče : Zagorje

9. krog
4 - 2

Kočevje : IB 1975 Ljubljana

9. krog
2 - 4

Ivančna Gorica : Ihan

9. krog
2 - 2

Trebnje : Svoboda Kisovec

9. krog
2 - 3

Kamnik : Cockta Kresnice

10. krog
0 - 1

Mengo 28 : Jevnica

10. krog
2 - 1

Svoboda Kisovec : Arne Tabor 69

10. krog
0 - 1

Ihan : Trebnje

10. krog
0 - 1

Cockta Kresnice : Ivančna Gorica

10. krog
4 - 2

IB 1975 Ljubljana : Kamnik

10. krog
5 - 2

Bela krajina : Termit Moravče

10. krog
0 - 4

Rudar Trbovlje : Kočevje

11. krog
0 - 2

Ivančna Gorica : IB 1975 Ljubljana

11. krog
2 - 2

Kamnik : Rudar Trbovlje

11. krog
1 - 1

Arne Tabor 69 : Ihan

11. krog
1 - 1

Jevnica : Svoboda Kisovec

11. krog
0 - 2

Termit Moravče : Mengo 28

11. krog
2 - 4

Zagorje : Bela krajina

11. krog
4 - 0

Trebnje : Cockta Kresnice

9. krog
0 - 0

Jevnica : Bela krajina

9. krog
13:00

Arne Tabor 69 : Mengo 28

12. krog
0:00

Mengo 28 : Zagorje

12. krog
0:00

Svoboda Kisovec : Termit Moravče

12. krog
0:00

Ihan : Jevnica

12. krog
0:00

Cockta Kresnice : Arne Tabor 69

12. krog
0:00

IB 1975 Ljubljana : Trebnje

12. krog
0:00

Rudar Trbovlje : Ivančna Gorica

12. krog
0:00

Kočevje : Kamnik

13. krog
0:00

Ivančna Gorica : Kočevje

13. krog
0:00

Trebnje : Rudar Trbovlje

13. krog
0:00

Arne Tabor 69 : IB 1975 Ljubljana

13. krog
0:00

Jevnica : Cockta Kresnice

13. krog
0:00

Termit Moravče : Ihan

13. krog
0:00

Zagorje : Svoboda Kisovec

13. krog
0:00

Bela krajina : Mengo 28

14. krog
0:00

Svoboda Kisovec : Bela krajina

14. krog
0:00

Ihan : Zagorje

14. krog
0:00

Cockta Kresnice : Termit Moravče

14. krog
0:00

IB 1975 Ljubljana : Jevnica

14. krog
0:00

Rudar Trbovlje : Arne Tabor 69

14. krog
0:00

Kočevje : Trebnje

14. krog
0:00

Kamnik : Ivančna Gorica

15. krog
0:00

Trebnje : Kamnik

15. krog
0:00

Arne Tabor 69 : Kočevje

15. krog
0:00

Jevnica : Rudar Trbovlje

15. krog
0:00

Termit Moravče : IB 1975 Ljubljana

15. krog
0:00

Zagorje : Cockta Kresnice

15. krog
0:00

Bela krajina : Ihan

15. krog
0:00

Mengo 28 : Svoboda Kisovec

Žiga Butala

1

Ishak Šumar

2

Blaž Ambrožič

3

Davor Brčina

4

Mirel Čović

5

Zehrudin Dervišević

6

Denis Kastelic

7

Pero Bubnjević

8

Gašper Cafuta

9

Denis Dedić

10

Elvis Šarić

11

Sašo Kocen

12

Blaž Ilenič

13

Edis Dedić

14

Matjaž Črnič

15

Klemen Mihelič

16

Tadej Vrščaj

17

Blaž Gangl

19

Mark Ferfolja

20

Milan Garić

21

Jan Vidic

23

Aljaž Starešinič

26

Emilio Hidanović Stariha

27

Tadej Starešinič

30

Leon Pezdirc

33

Saša Fartek

Glavni trener

Mitja Frankovič

Pomožni trener

Dejan Radaković

Ekonom

Pridružite se nam in

Stopite v stik z nami

© MW | NŠ Bela krajina
  • Izjava o zasebnosti
  • Piškotki