NŠ BELA KRAJINA

Zmagajmo skupaj!

Članska ekipa

Razpored tekem, lestvica, igralci...

Regionalna Ljubljanska liga 2022/23

#Regionalna Ljubljanska liga 2022/23OZNPG+G-G+/-T
165012171415
265012291315
3540183512
454011210212
56312911-210
663039909
7522115788
852217438
95203611-56
1041218715
115122610-45
125104813-53
13502359-42
145014522-171
155005413-90
Proste ekipe od 1. do 15. kroga: Svoboda Kisovec, Trebnje, Ihan, Arne Tabor 69, Cockta Kresnice, Jevnica, IB 1975 Ljubljana, Termit Moravče, Rudar Trbovlje, Zagorje, Kočevje, Bela krajina, Kamnik, Mengo 28, Ivančna Gorica.
1. krog
3 - 1

IB 1975 Ljubljana : Zagorje

1. krog
9 - 0

Rudar Trbovlje : Termit Moravče

1. krog
4 - 2

Kočevje : Jevnica

1. krog
3 - 1

Kamnik : Arne Tabor 69

1. krog
2 - 4

Ivančna Gorica : Trebnje

1. krog
0 - 1

Ihan : Mengo 28

1. krog
0 - 4

Cockta Kresnice : Bela krajina

2. krog
1 - 0

Arne Tabor 69 : Ivančna Gorica

2. krog
1 - 2

Jevnica : Kamnik

2. krog
1 - 6

Termit Moravče : Kočevje

2. krog
3 - 1

Zagorje : Rudar Trbovlje

2. krog
2 - 1

Bela krajina : IB 1975 Ljubljana

2. krog
2 - 1

Mengo 28 : Cockta Kresnice

2. krog
3 - 1

Svoboda Kisovec : Ihan

3. krog
0 - 0

Kamnik : Termit Moravče

3. krog
3 - 3

Cockta Kresnice : Svoboda Kisovec

3. krog
2 - 0

IB 1975 Ljubljana : Mengo 28

3. krog
2 - 1

Rudar Trbovlje : Bela krajina

3. krog
3 - 1

Kočevje : Zagorje

3. krog
4 - 0

Ivančna Gorica : Jevnica

3. krog
0 - 3

Trebnje : Arne Tabor 69

4. krog
16:30

Mengo 28 : Rudar Trbovlje

4. krog
1 - 2

Jevnica : Trebnje

4. krog
16:30

Termit Moravče : Ivančna Gorica

4. krog
2 - 0

Zagorje : Kamnik

4. krog
16:30

Svoboda Kisovec : IB 1975 Ljubljana

4. krog
1 - 2

Ihan : Cockta Kresnice

4. krog
2 - 1

Bela krajina : Kočevje

5. krog
6 - 2

Kočevje : Mengo 28

5. krog
1 - 1

IB 1975 Ljubljana : Ihan

5. krog
1 - 1

Rudar Trbovlje : Svoboda Kisovec

5. krog
2 - 6

Kamnik : Bela krajina

5. krog
1 - 2

Ivančna Gorica : Zagorje

5. krog
5 - 4

Trebnje : Termit Moravče

5. krog
1 - 0

Arne Tabor 69 : Jevnica

6. krog
0 - 2

Termit Moravče : Arne Tabor 69

6. krog
1 - 2

Mengo 28 : Kamnik

6. krog
1 - 2

Svoboda Kisovec : Kočevje

6. krog
2 - 2

Ihan : Rudar Trbovlje

6. krog
0 - 0

Cockta Kresnice : IB 1975 Ljubljana

6. krog
0 - 1

Zagorje : Trebnje

6. krog
6 - 1

Bela krajina : Ivančna Gorica

7. krog
16:00

Trebnje : Bela krajina

7. krog
16:00

Rudar Trbovlje : Cockta Kresnice

7. krog
16:00

Kočevje : Ihan

7. krog
16:00

Kamnik : Svoboda Kisovec

7. krog
16:00

Ivančna Gorica : Mengo 28

7. krog
16:00

Arne Tabor 69 : Zagorje

7. krog
16:00

Jevnica : Termit Moravče

8. krog
0:00

Bela krajina : Arne Tabor 69

8. krog
0:00

Zagorje : Jevnica

8. krog
0:00

Mengo 28 : Trebnje

8. krog
0:00

Svoboda Kisovec : Ivančna Gorica

8. krog
0:00

Ihan : Kamnik

8. krog
0:00

Cockta Kresnice : Kočevje

8. krog
0:00

IB 1975 Ljubljana : Rudar Trbovlje

9. krog
0:00

Jevnica : Bela krajina

9. krog
0:00

Kočevje : IB 1975 Ljubljana

9. krog
0:00

Kamnik : Cockta Kresnice

9. krog
0:00

Ivančna Gorica : Ihan

9. krog
0:00

Trebnje : Svoboda Kisovec

9. krog
0:00

Arne Tabor 69 : Mengo 28

9. krog
0:00

Termit Moravče : Zagorje

10. krog
0:00

Bela krajina : Termit Moravče

10. krog
0:00

Mengo 28 : Jevnica

10. krog
0:00

Svoboda Kisovec : Arne Tabor 69

10. krog
0:00

Ihan : Trebnje

10. krog
0:00

Cockta Kresnice : Ivančna Gorica

10. krog
0:00

IB 1975 Ljubljana : Kamnik

10. krog
0:00

Rudar Trbovlje : Kočevje

11. krog
0:00

Zagorje : Bela krajina

11. krog
0:00

Kamnik : Rudar Trbovlje

11. krog
0:00

Ivančna Gorica : IB 1975 Ljubljana

11. krog
0:00

Trebnje : Cockta Kresnice

11. krog
0:00

Arne Tabor 69 : Ihan

11. krog
0:00

Jevnica : Svoboda Kisovec

11. krog
0:00

Termit Moravče : Mengo 28

12. krog
0:00

Mengo 28 : Zagorje

12. krog
0:00

Svoboda Kisovec : Termit Moravče

12. krog
0:00

Ihan : Jevnica

12. krog
0:00

Cockta Kresnice : Arne Tabor 69

12. krog
0:00

IB 1975 Ljubljana : Trebnje

12. krog
0:00

Rudar Trbovlje : Ivančna Gorica

12. krog
0:00

Kočevje : Kamnik

13. krog
0:00

Ivančna Gorica : Kočevje

13. krog
0:00

Trebnje : Rudar Trbovlje

13. krog
0:00

Arne Tabor 69 : IB 1975 Ljubljana

13. krog
0:00

Jevnica : Cockta Kresnice

13. krog
0:00

Termit Moravče : Ihan

13. krog
0:00

Zagorje : Svoboda Kisovec

13. krog
0:00

Bela krajina : Mengo 28

14. krog
0:00

Svoboda Kisovec : Bela krajina

14. krog
0:00

Ihan : Zagorje

14. krog
0:00

Cockta Kresnice : Termit Moravče

14. krog
0:00

IB 1975 Ljubljana : Jevnica

14. krog
0:00

Rudar Trbovlje : Arne Tabor 69

14. krog
0:00

Kočevje : Trebnje

14. krog
0:00

Kamnik : Ivančna Gorica

15. krog
0:00

Trebnje : Kamnik

15. krog
0:00

Arne Tabor 69 : Kočevje

15. krog
0:00

Jevnica : Rudar Trbovlje

15. krog
0:00

Termit Moravče : IB 1975 Ljubljana

15. krog
0:00

Zagorje : Cockta Kresnice

15. krog
0:00

Bela krajina : Ihan

15. krog
0:00

Mengo 28 : Svoboda Kisovec

Žiga Butala

1

Ishak Šumar

2

Blaž Ambrožič

3

Davor Brčina

4

Mirel Čović

5

Zehrudin Dervišević

6

Denis Kastelic

7

Pero Bubnjević

8

Gašper Cafuta

9

Denis Dedić

10

Elvis Šarić

11

Sašo Kocen

12

Blaž Ilenič

13

Edis Dedić

14

Matjaž Črnič

15

Klemen Mihelič

16

Tadej Vrščaj

17

Blaž Gangl

19

Mark Ferfolja

20

Milan Garić

21

Jan Vidic

23

Aljaž Starešinič

26

Emilio Hidanović Stariha

27

Tadej Starešinič

30

Leon Pezdirc

33

Saša Fartek

Glavni trener

Mitja Frankovič

Pomožni trener

Dejan Radaković

Ekonom

Pridružite se nam in

Stopite v stik z nami

© MW | NŠ Bela krajina
  • Izjava o zasebnosti
  • Spletni piškotki